December 15-én Budapesten a Valahol Európában c. musicalt tekintettük meg diákjainkkal, szülőkkel, testvérekkel valamint egykori tanítványokkal közösen.

A diákönkormányzatos tanulók ötlete alapján december 7-re Mikulás-túrát szerveztünk. Kis csapatunkkal a hosszú őszt búcsúztató napsütéses délutánon egy vidám, élményekben gazdag kiránduláson vettünk részt. Utunk a közeli dombok közötti szurdikokon át vezetett. A dombtetőkről gyönyörű kilátás tárult elénk időnként a városra, máskor a környező szőlőskertekre. A távolból a település templomai és a Remete-kápolna mintha csak csendesen vigyázták volna lépteinket.

A külföldi turisták szemével nézve Tolna megye talán kevés érdekességgel bír, azonban mi magyarok, amerre nézünk, csak kincseket találunk.