Veni Sancte és tanévnyitó ünnepély                       augusztus 31. 16:00

Remetei zarándoklat                                                   szeptember 5. 17:00

Bátai zarándoklat                                                         szeptember 26.

CSÉN                                                                              október 2.

Megemlékezés az aradi vértanúk napjáról             október 6. (részvétel a városi ünnepségen)

Iskolaelőkészítő - Ismerkedjünk!                             október 8. (Garay tér 4-6.)

Megemlékezés az 1956-os forradalom és szabadságharcról: október 22.

Bolyai anyanyelvi verseny                                          november 6.

Elsőáldozás                                                                     november 8.

Szent Márton-nap                                                         november 11.

Iskolaelőkészítő - Robotika                                        november 12.

CSÉN                                                                               november 13.

Magyar nyelv napja                                                      november 13.

Szalagtűző                                                                      november 13.

Nagy Szent Albert egyházmegyei kémiaverseny   november 17.

Nyílt nap 1. osztály – óvónők visszahívása             november 17.

Nyílt nap – minden osztálynak:                                 november 25. 1-3. óra

Kis kutatók délutánja                                                   november 27.

Adventi koszorúkészítés a plébánián                       november 28. 9:00-12:00

Mikulás ünnepség:                                                       december 4.

Iskolaelőkészítő - Számolj velem!                             december 10.

Dsida Jenő egyházmegyei szavalóverseny              december

Pályaorientációs és lelki nap                                      december 12.

Karácsonyi műsor                                                         december 17. 16:00

Betlehemes játék                                                           december 24. 16:00 (a vigíliai misén)

CSÉN                                                                               január 8.

Német nyelvi verseny                                                   január 11.

Iskolaelőkészítő - Zenebona                                       január 14.

CSÉN                                                                               február 5.

Nyílt nap az 1., 4. és 5. osztályban                             február 9.

Iskolaelőkészítő - Mesetúra                                        február 11.

Farsangi bál - alsó tagozat                                           február 12.

- felső tagozat                                             február (a plébániai farsangi bálon vesz részt)

A diktatúrák áldozatainak emléknapja                   február 25.

CSÉN                                                                               március 5.

Zrínyi megyei matematikaverseny                           március 5..

Iskolaelőkészítő - Táncoljunk együtt!                      március 11.

Megemlékezés az 1848-49-es forradalom és szabadságharcról: március 12.

ÖKO-PI-nap                                                                  március 12.

Szent József-nap és apák napja                                 március 19.

Lelki nap                                                                        március

Tavaszváró barkácsoló technikaverseny                 március 26.

Német projektnap - húsvét                                        március 31.

A költészet napja                                                         április 11.

CSÉN (5. osztályos fiúknak)                                     április 16.

A holokauszt áldozatainak emléknapja                 április 16.

LángElMeccs műveltségi vetélkedő                        április 16.

Egyházmegyei sportnap                                            április 24., Paks

Első gyónás:

Anyák napja Remetén                                                április 30. (esőnap: május 7.)

Máriagyűdi zarándoklat                                             május 8.

Szépíró verseny                                                            május

Egyházmegyei pedagógusnap                                   május 15., Pécs

Elsőáldozás                                                                    május 30.

DÖK-közgyűlés, DÖK napja, gyermeknap           május 28.

Nemzeti összetartozás napja                                     június 4.

Osztálykirándulás (7-8. osztály)                               június 10.

Egészségnap                                                                 június 10.

Elsőáldozók egyházmegyei találkozója Máriagyűdön június

7-8. osztályosok egyházmegyei Te Deumja Máriagyűdön június 11.

Osztálykirándulás (1-6. osztály)                               június 11.

Sportnap                                                                       június 14.

Ballagás                                                                         június 15. 15:00

Te Deum és tanévzáró ünnepély                             június 22. 16.00

Hittantábor                                                                  június 16-19.

Napközis tábor                                                           június 21-25.

Missziós tábor

Tematikus tábor