Veni Sancte és tanévnyitó ünnepély                       szeptember 2. vasárnap 8.45 óra                                             

Remetei zarándoklat                                                   szeptember 8. 17.00

Szüreti fesztivál – felvonulás                                    szeptember 15. 15.00

Bátai zarándoklat                                                         szeptember 15.

Országos missziós találkozó                                      szeptember 22.

Kis kutatók délutánja                                                  szeptember 28.

Városi matematikaverseny 6. osztályosoknak        október 2.

Megemlékezés az aradi vértanúk napjáról             október 5. (szentmise után)

CSÉN                                                                              október 5.

Bolyai matematikaverseny                                         október 12.

Pályaorientációs nap                                                    október 13.

Iskolaelőkészítő - A tudás birodalma                      október 16. 16.00

Megemlékezés az 1956-os forradalom és szabadságharcról: október 19. péntek

Állatok és növények napja                                          október 26.

Szülők akadémiája                                                        november 8. 16.30

CSÉN                                                                                november 9.

Bolyai anyanyelvi verseny                                           november 9.

Szent Márton-nap                                                          november 10.

Papírgyűjtés                                                                    november 13-14.

Magyar nyelv napja                                                       november 13.

Iskolaelőkészítő – A Szent Márton-legenda            november 13. 16.00

Nagy Szent Albert egyházmegyei kémiaverseny    november 15.

Nyílt nap 1. osztály – óvónők visszahívása              november 20.

Adventi koszorúkészítés a plébánián                       november 24.

Nyílt nap – minden osztálynak:                                 november 28. 1-3. óra

Adventi gyertyagyújtás az óvodában                        november 30. 16.30

Adventi ajándékkészítés                                             december 1.

Mikulás ünnepség:                                                       december 6.

CSÉN                                                                               december 7.

Dsida Jenő egyházmegyei szavalóverseny              december

Iskolaelőkészítő – Luca napja                                    december 11. 16.00

Lelki nap                                                                        december 14.

Karácsonyi műsor – óvoda                                         december

Karácsonyi műsor - iskola                                          december 20. 14.30

Betlehemes játék                                                          december 24. 16.00

CSÉN                                                                               január 11.

Iskolaelőkészítő – Jöjjetek, nézzétek meg!             január 15. 16.00

Német nyelvi verseny                                                  január 22.

CSÉN                                                                              február 8.

Farsangi bál – iskola:                                                   február 22.

            – óvoda:                                                              március 5.

Zrínyi megyei matematikaverseny                          február

A diktatúrák áldozatainak emléknapja:                 február 24.

Nyílt nap az 1., 2. és 4. osztályban                            február 26.

Iskolaelőkészítő – Különleges vendég                   március 12. 16.00

Megemlékezés az 1848-49-es forradalom és szabadságharcról: március 15. 10.00 óra, Béla király tér

Szent József-nap és apák napja                               március 19.

CSÉN                                                                             március 22.

Tavaszváró barkácsoló technikaverseny                március 29.

Első gyónás:                                                                 március 30.

Lelki nap                                                                      április 5.

Egyházmegyei pedagógusnap                                 április 6., Pécs

A költészet napja                                                       április 11.

A holokauszt áldozatainak emléknapja               április 16.

Egyházmegyei sportnap                                           április 27.

Anyák napja                                           3. osztály:  május 13.

                                                                  2. osztály:  május 8.

                                     4. osztály és felső tagozat:  május 7.

                                                                  1. osztály:  május 9.

                                                                        óvoda:  május 7-8-9.

Máriagyűdi zarándoklat                                         május 11.

Szent Rita-nap                                                          május 22.

DÖK-közgyűlés + gyermeknap                            május 24.

Elsőáldozási próba                                                  május 25. 17.00

Elsőáldozás                                                               május 26.

DÖK-közgyűlés + gyermeknap                            május 24.

Óvodai ballagás                                                       május 31.

Nemzeti összetartozás napja                                 június 4.

Osztálykirándulás                                                   június 7.

Sportnap                                                                   június 12.

7-8. osztályosok egyházmegyei Te Deumja Máriagyűdön június 13.

Egészségnap                                                             június 13.

Ballagás                                                                     június 14. 14.30

Te Deum és tanévzáró ünnepély                         június 21. 16.00

Napközis tábor                                                        június 24-28.

Hittantábor                                                               június                                        

Missziós tábor                                                         július 10-14., Pécs                 

Játékos fizika az óvodában

 

Az óvoda nyári zárva tartása:                              július 22. - augusztus 18.                                 

 

2019 Június
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

hatartalanul logo

Szent Vér Báta

pk figyelj ram