Veni Sancte és tanévnyitó ünnepély                       szeptember 1. vasárnap 8:45 óra                                             

Egyházközségi missziós nap és remetei zarándoklat     szeptember 7. (zarándoklat: 17:00)

Szüreti fesztivál – felvonulás                                    szeptember 14. 15:00

Bátai zarándoklat                                                         szeptember 14.

Ruhagyűjtés                                                                  szeptember 16.

Országos missziós találkozó                                      szeptember 21.

KAT-TÁRS és Kis kutatók délutánja                       szeptember 28. (Pécs)

Pályaorientációs nap                                                    október 1.

Megemlékezés az aradi vértanúk napjáról             október 4. (szentmise után)

Városi matematikaverseny 6. osztályosoknak        október 4.

Bolyai matematikaverseny                                         október 11.

72 óra kompromisszum nélkül                                  október 11-13.

Iskolaelőkészítő - Mesetúra                                        október 16. 16:00

CSÉN                                                                               október 18.

Megemlékezés az 1956-os forradalom és szabadságharcról: október 22.

Papírgyűjtés                                                                   október 25.

Babnap                                                                            október 25.

CSÉN                                                                               november 8.

Bolyai anyanyelvi verseny                                          november 8.

Szent Márton-nap                                                         november 11.

Magyar nyelv napja                                                      november 13. 

Nagy Szent Albert egyházmegyei kémiaverseny   november 14.

Nyílt nap 1. osztály – óvónők visszahívása             november 19.

Iskolaelőkészítő                                                            november 20.

Nyílt nap – minden osztálynak:                                 november 26. 1-3. óra

Adventi koszorúkészítés a plébánián                       november 30.

Mikulás ünnepség:                                                       december 6.

Iskolaelőkészítő                                                            december 11. 16:00

CSÉN                                                                               december 13.

Dsida Jenő egyházmegyei szavalóverseny              december

Lelki nap                                                                         december 14.

Karácsonyi műsor                                                         december 18. 15:00

Betlehemes játék                                                           december 24. 16:00 (a vigíliai misén)

Városi német nyelvi verseny                                      január 15.

Iskolaelőkészítő                                                            január 15. 16:00

CSÉN                                                                               január 17.

CSÉN                                                                               február 14.

Zrínyi megyei matematikaverseny                           február 14.

Farsangi bál                                                                   február 21.

Nyílt nap az 1., 2. és 5. osztályban                            február 25.

Iskolaelőkészítő                                                           március 11. 16.00

Megemlékezés az 1848-49-es forradalom és szabadságharcról: március 13.

CSÉN                                                                             március 13.

PI-nap                                                                            március 13.

Szent József-nap és apák napja                                március 19.

A holokauszt áldozatainak emléknapja                 április 16.

Egyházmegyei sportnap                                            április 24., Paks

Lelki nap                                                                      április 27.

Első gyónás:                                                                 április 28.

Anyák napja                                                                május 4-5.

Máriagyűdi zarándoklat                                           május 9.

Szépíró verseny                                                          május 13.

Egyházmegyei pedagógusnap                                 május 16., Pécs

Osztálykirándulás (felső tagozat)                           május 22.

DÖK-közgyűlés                                                         május 26.

Gyermeknap                                                               május 29.

Nemzeti összetartozás napja                                   június 5. (a szentmise után)

Osztálykirándulás (alsó tagozat)                            június 11.

Német nemzetiségi projektnap (5-6. osztály)      június 11.

7-8. osztályosok egyházmegyei Te Deumja Máriagyűdön június 11.

Sportnap + egészségnap                                          június 12.

Ballagás                                                                       június 15. 15:00

Te Deum és tanévzáró ünnepély                           június 19. 16.00

Napközis tábor                                                        

Hittantábor                                                                                               

Missziós tábor                                                         

Tematikus tábor

Vízitábor

               

 

2019 November
H K Sz Cs P Szo V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

hatartalanul logo

Szent Vér Báta

pk figyelj ram