Versenyeredmények a 2020/2021-es tanévben

IX. Fedorka – Sosevolt VersNap országos versmondó verseny:

2. osztály:

Tesinszki Aliz Léna bronz minősítés

Koller Zselyke ezüst minősítés

Nagy Johanna Veronika arany minősítés + Reménység díj

3. osztály:

Szabó Panni bronz minősítés

Nagy Szintia bronz minősítés + Reménység díj

Koller Bertold ezüst minősítés

5. osztály:

Szabó Dorka ezüst minősítés

Koppány Vászoly Mózes arany minősítés

Wéber Aliz arany minősítés + Reménység díj

Berta Léna Gréta arany minősítés + Fedorka-díj, 1.hely

6. osztály:

Birtalan Kincső (a karantén miatt nem vehetett részt)

8. osztály:

Nagy Eszter Anna ezüst minősítés

Felkészítők: Dóczi Anikó, Nyisztorné Mihola Zsuzsanna, Bertáné Hargitai Margaréta - iskolánk pedagógusai. Rubányi Anita (Berta Léna és Nagy Eszter) és Németh Judit (Wéber Aliz) előadóművészek.

A paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium által szervezett egyházmegyei hittanversenyen iskolai csapatunk II. helyezést ért el. A hittanverseny témája az Eucharisztia volt. Csapattagok: Nagy Flóra 6. osztályos, Papp Jázmin, Kedves Benedek és Szegedi Ágoston 7. osztályos tanulók. Gratulálunk nekik!

Tanulóink remekeltek az országos döntőben!

Az idén 20 éves Mecénás Tehetséggondozó Támogatásban közel 70 diákot díjaztak, köztük engem is.

Szombaton iskolánk csapata részt vett a Rozsnyay Mátyás sakk emlékverseny regionális fordulóján. Első ízben szerepelt olyan sikeresen csapatunk, hogy mind a hat tag oklevéllel vagy éremmel térhetett haza. :-)

Csapatunk kilenc lelkes és ügyes elsős és másodikos kislányból áll. Túl vagyunk az első két fordulón a Nyuszi kupás megyebajnokságban, ahol remekül szerepeltünk.

2021 Április