Versenyeredmények a 2018/2019-es tanévben

„Könyvjelző" országos olvasónapló-pályázat

4. helyezés: Tóth Levente (6. osztályos tanuló)

Bolyai matematika csapatverseny megyei fordulója

III. helyezés: Asoltanei Alexandra, Kedves Benedek János, Papp Jázmin Karina, Szegedi Ágoston (8. osztályos tanulók)

Felkészítő tanár: Szabóné Varjas Ildikó

VI. helyezés: Szabó Dorka, Szigeti Boldizsár, Szőcs Ákos, Ullein Márk (3. osztályos tanulók)

Felkészítő tanár: Török Lászlóné

Iskolánk által szervezett városi logikai verseny

II. helyezés: Szőcs Levente, Tóth Levente, Turcsán Balázs (6. osztályos tanulók)

V. helyezés: Guld Cecília, Priskin Boglárka, Nagy Hanna (6. osztályos tanulók)

Felkészítő tanár: Szegedi Dezső

A paksi Balogh Antal Katolikus Általános Iskola és Gimnázium által szervezett egyházmegyei hittanversenyen iskolai csapatunk II. helyezést ért el. A hittanverseny témája az Eucharisztia volt. Csapattagok: Nagy Flóra 6. osztályos, Papp Jázmin, Kedves Benedek és Szegedi Ágoston 7. osztályos tanulók. Gratulálunk nekik!

Tanulóink remekeltek az országos döntőben!

Az idén 20 éves Mecénás Tehetséggondozó Támogatásban közel 70 diákot díjaztak, köztük engem is.

Szombaton iskolánk csapata részt vett a Rozsnyay Mátyás sakk emlékverseny regionális fordulóján. Első ízben szerepelt olyan sikeresen csapatunk, hogy mind a hat tag oklevéllel vagy éremmel térhetett haza. :-)

Csapatunk kilenc lelkes és ügyes elsős és másodikos kislányból áll. Túl vagyunk az első két fordulón a Nyuszi kupás megyebajnokságban, ahol remekül szerepeltünk.

2019 Június