Versenyeredmények a 2021/2022-es tanévben:

 

2022. 06. 03.  X. Csiki Versünnep Kárpát-medencei verseny, online

 

1. helyezés:

6. osztály: Berta Léna Gréta

Felkészítő tanárok: Bertáné Hargitai Margaréta, Rubányi Anita

3. helyezés (közönségdíj):

6. osztály: Wéber Alíz

Felkészítő tanár: Németh Judit

4. helyezés:

4. osztály: Kokos-Kállai Zsombor

Felkészítő tanár: Bertáné Hargitai Margaréta

 

 

2022. 05.12.  Tündérkert területi mesemondó verseny, Egyházmegyei

 

2. helyezés:

1. osztály: Korcsog Zsófia

Felkészítő tanár: Bertáné Hargitai Margaréta

2022. 05.10.  Tolna Megyei Gyermekrajzpályázat,megyei

 

Kiemelt díjazott:

3. osztály: Molnár Virág

8. osztály: Kriszt Nóra

Felkészítő tanár: Jakab Géza

2022. 05.10.  K&H Vigyázz, kész, pénz Országos pénzügyi vetélkedő, országos (online)

 

2. helyezés:

5. osztály: Boros Dóra

                     Illyés Lídia

                     Nagy Gréta

Felkészítő tanár: Borosné Radinovics Mónika

2022. 05.07.  Weöres Sándor Országos Diákszínjátszó találkozó

 

Ezüst minősítés:

SZJIK

Felkészítő tanárok: Török Lászlóné, Bertáné Hargitai Margaréta

Bronz minősítés:

Vackor csoport

Felkészító tanár: Bertáné Hargitai Margaréta

2022. 04.08.  Német Vers- és Prózamondó Verseny, egyházmegyei

 

Elismerést kapott:

Lengyel Luca

Felkészítő: Solymosiné Németh Erika

2022. 04.01.  Éneklő Ifjúság Díszhangverseny, országos

 

Arany minősítés:

Szent József Katolikus Áltanános Iskola Dalosköre

Felkészítő: Ágoston Mária

2022. 03.  Szeresd a Földet, országos

 

4. hely:

Csordás Benedek

Tallér Konstantin

Dudás Gergő

Petrits Gergő

Felkészítő: Dóczi Anikó

2022. 03. 09.  HM Katolikus Tábori Püspökség Országos Versmondó Verseny, országos

 

2. hely:

Wéber Alíz

Felkészítő: Németh Judit

2022. 1. 18.  Mészöly Miklós vers-és prózamondó verseny, országos

 

1. hely:

Wéber Aliz

3. hely:

Berta Léna Gréta

Tankerület különdíja:

Nagy Szintia

Szekszárd Város különdíja:

Korcsog Zsófia

Felkészítő: Bertáné Hargitai Margaréta

2021. 12. 9.  Dsida Jenő Versmondó Verseny, Egyházmegyei

 

1. hely:

Wéber Alex

Felkészítő: Bakonyi Györgyné

3. hely:

János András

Felkészítő: Nyisztorné Mihola Zsuzsanna

Berta Léna Gréta

Arany minősítés:

Nagy Balázs András

Schubert Zsigmond

Bóna Adrienn

Wéber Alíz

Felkészítő: Bertáné Hargitai Margaréta

2021. 11. 20.  Kárpát-medencei Magyarok Baráti Társasága

 

1. hely:

Kokos-Kállai Zsombor

2.hely:

Nagy András

Berta Léna Gréta

4.hely:

Rupa Csillagvirág

Felkészítő: Bertáné Hargitai Margaréta

2021. 11.   JQA Nemzetközi Környezetvédelmi Gyermekrajzverseny, nemzetközi (Japán)

 

1.hely:

Kriszt Nóra

Felkészítő: Jakab Géza

2021. 11. 17.  Egy zsák bab, városi

 

3. hely:

Tesinszki Aliz Léna

1. hely:

Kriszt Nóra

Felkészítő: Jakab Géza 

2021. 11. 12.  Bolyai anyanyelvi verseny , megyei

 

5. hely (megyei):

Lengyel Luca

Petrits Gergő

19. hely (regionális):

Tallér Konstantin

Felkészítő: Dóczi Anikó

6. hely (megyei):

Csordás Benedek

24. hely (regionális):

Dudás Gergő

Horváth Via

Koller Zselyke

Felkészítő: Dóczi Anikó

7. hely (megyei):

Kokos-Kállai Zsombor

33. hely (regionális):

Koller Bertold

Schubert Zsigmond

Szigeti Fülöp

11. hely (megyei):

Boros Dóra

Illyés Lídia

29. hely (regionális):

Kolompár Scarlett

Nagy Gréta

4. hely (megyei):

Beck Flóra

Berta Léna

7. hely (regionális):

Pilisi Anna

Wéber Aliz

Felkészítő:  Bertáné Hargitai Margaréta

7. hely (megyei):

Bátai Boglárka

16. hely (regionális):

Csöndör Lili

Kovács Nóra

Nagy Nóra

Felkészítő: Tövisháti Lilla

2021. 10. 15.  Megyei Bolyai matematikaverseny , megyei

 

5. hely:  

Jaszenovics Bence

Koller Bertold

Schubert Zsigmond

Szigeti Fülöp

Felkészítő: Brunner Gáborné

2021. 10. 14.  Mezei futó verseny, megyei

 

4. hely: Illyés Lídia

6. hely: Schubert Zsigmond

2021. 10. 02.  Katolikus Iskolások Országos Bajnoksága - női tőr

 

1. hely: Koller Bíborka Mária

2021. 10. 01. Városi matematika verseny

 

2. hely: Bodó Gergő, Szőcs Ákos, Korcsog András

4. hely: Berta Léna, Bóna Adrienn, Pilisi Anna

Felkészítő: Szabóné Varjas Ildikó

2021. 09. 25. X. Fedorka – Sosevolt VersNap országos versmondó verseny

 

4. osztály:

Kokos -Kállai Zsombor arany minősítés + Reménység Díj

Koller Bertold arany minősítés + Reménység Díj

Korcsog Zsófia ezüst minősítés

Nagy András ezüst minősítés 

6. osztály:

Berta Léna Gréta arany minősítés 

Koppány Vászoly Mózes arany minősítés + Reménység Díj

Wéber Aliz arany minősítés + Reménység Díj

Gratulálunk két volt tanítványunknak, akik még a mi felkészítésünkkel jutottak be a döntőbe a tavaszi forduló során, és ősztől gimnáziumban folytatják tanulmányaikat:

Birtalan Kincső arany minősítés  és Nagy Eszter Anna ezüst minősítés

Felkészítők: Bertáné Hargitai Margaréta - iskolánk pedagógusa. Rubányi Anita (Berta Léna Gréta és Nagy Eszter Anna) előadóművész, Farkas Beáta (Birtalan Kincső).

A felkészítőknek köszönjük munkájukat, és további sikereket kívánunk!

 

 

 

Íme pár kép a kaposvári versmondó versenyről.

Mellékletek
Download this file (versmondo-verseny-211120-15.jpg)Kép1
Download this file (versmondo-verseny-211120-16.jpg)Kép5
Download this file (versmondo-verseny-211120-17.jpg)Kép4
Download this file (versmondo-verseny-211120-34.jpg)Kép3
Download this file (versmondo-verseny-211120-51.jpg)Kép2
Download this file (versmondo-verseny-211120-52.jpg)Kép6

Október 14-én Megyei mezeifutó diákolimpián vettünk részt, iskolánkat 19 diák képviselte 3.,4., 5. és 6. osztályból.

A nagy létszámú rangos mezőnyben országos- és regionális bajnokok is indultak, volt olyan futam, ahol több, mint 100 gyermek rajtolt.

A hétvégén két csapattal vettünk részt a Tolnai Tarisznyások Környezetismereti Vetélkedőjén (TOTAKIV) Miszlán.

Október 2-án Pécsen rendezték meg a Katolikus Iskolások Országos Bajnokságát, melyen a Szekszárdi Kórház Sportkör vívószakosztályának egy versenyzője, iskolánk 6. osztályának tanulója, Koller Bíborka női tőr versenyszámban arany érmet szerzett.

Október 1-jén iskolánk városi matematikaversenyt szervezett hatodik osztályosoknak.

Szent Vér Báta

pk figyelj ram