4. hely: Berta Léna, Bóna Adrienn, Pilisi Anna

2021. 09. 25. X. Fedorka – Sosevolt VersNap országos versmondó verseny

6. osztály:

Berta Léna Gréta arany minősítés

Koppány Vászoly Mózes arany minősítés + Reménység Díj

Wéber Aliz arany minősítés + Reménység Díj

Gratulálunk két volt tanítványunknak, akik még a mi felkészítésünkkel jutottak be a döntőbe a tavaszi forduló során, és ősztől gimnáziumban folytatják tanulmányaikat:

Birtalan Kincső arany minősítés  és Nagy Eszter Anna ezüst minősítés

Felkészítők: Bertáné Hargitai Margaréta - iskolánk pedagógusa. Rubányi Anita (Berta Léna Gréta és Nagy Eszter Anna) előadóművész, Farkas Beáta (Birtalan Kincső).

A felkészítőknek köszönjük munkájukat, és további sikereket kívánunk!

Íme pár kép a kaposvári versmondó versenyről.

Mellékletek

Október 14-én Megyei mezeifutó diákolimpián vettünk részt, iskolánkat 19 diák képviselte 3.,4., 5. és 6. osztályból.

A nagy létszámú rangos mezőnyben országos- és regionális bajnokok is indultak, volt olyan futam, ahol több, mint 100 gyermek rajtolt.

A hétvégén két csapattal vettünk részt a Tolnai Tarisznyások Környezetismereti Vetélkedőjén (TOTAKIV) Miszlán.

Október 2-án Pécsen rendezték meg a Katolikus Iskolások Országos Bajnokságát, melyen a Szekszárdi Kórház Sportkör vívószakosztályának egy versenyzője, iskolánk 6. osztályának tanulója, Koller Bíborka női tőr versenyszámban arany érmet szerzett.

Október 1-jén iskolánk városi matematikaversenyt szervezett hatodik osztályosoknak.