Második iskolai táborunkat június utolsó hetében tartottuk, 06.29. – 07.03-ig.

A táborvezető, a programok szervezője Bakonyi Györgyné volt.

Az első nap a háború fogalmával ismerkedtek tanulóink csapatverseny, háborús tárgyak magángyűjteményének megtekintésével, film segítségével. Ebben Tövisháti Lilla tanárnő nyújtott segítséget. A második nap délelőttje lovaglással telt, míg délután Török Lászlóné segítségével bőrkarkötőt készítettek a gyerekek nagy türelemmel, kitartással.

A szerdai nap a Völgy méhészetben telt. Itt kirándulásra, perec dagasztására és kisütésére, kézműveskedésre, virágültetésre is lehetőség nyílt a füves terepen való szaladgálás mellett.

Csütörtökre fokozódott a hőség, így egy klimatizált játszóházban telt a délelőtt, míg délután a Szeleburdi vakáció című filmmel, a 80-as évek világával ismerkedhettek tanulóink. Ezekben Palla Erika tanárnő segédkezett.

Az utolsó nap délelőttjén ügyességi feladatokra, míg délután látványos kísérletekben való részvételre vagy azok láttán ámuldozásra nyílt lehetőség Szegedi Dezső tanár úr vezetésével.

Minden nap finomakat ettünk a Poharas Faloda jóvoltából, a higiénés előírások maximális megtartása mellett.

Kimerítő, mégis üdítő napokat éltek át a gyerekek. Öröm volt látni a csillogó szemeket, hallani a nagy kacajokat. Köszönjük a lehetőséget!