A szekszárdi Szent József Iskolaközpont Szent Rita Tagóvodája pályázatot hirdet óvodavezetői, illetve német nemzetiségi óvodapedagógus munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Szekszárd, Szent-Györgyi Albert u.9.

A munkakörbe tartozó feladatok: óvodavezetői illetve, német nemzetiségi óvodapedagógus munkakörébe tartozó feladatok ellátása

Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek: Főiskola, óvodapedagógus végzettség, illetve német nemzetiségi óvodapedagógusi végzettség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: német nemzetiségi óvodapedagógus végzettség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• fényképes önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló okiratok
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázatok benyújtásának módja:

• Postai úton az iskola címére történő megküldésével (7100 Szekszárd, Garay tér 9.).
  • Elektronikus úton Fodor Mihályné intézményvezető részére, az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre történő megküldéssel.

A pályázat benyújtása és elbírálása: folyamatos

A munkakör betölthetőségének időpontja: a munkakör legkorábban 2019. július 1. napjától tölthető be.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Fodor Mihályné intézményvezető nyújt a +36 30/661 98-as telefonszámon.