Közös szülői értekezletünk előadója,  Nagy Péter ismét Szekszárdon.

Kérjük, tekintsék meg kínálatunkat!

Tehetséggodozó szakköreink 8-8 fő jelentkezése után indulnak. Jelentkezni az osztályfőnököknél lehet.

Értesítjük kedves tanulóinkat és szüleiket, hogy Veni Sancte szentmisénk és tanévnyitó ünnepségünk 2021. szeptember 1-jén, szerdán 8 órakor kezdődik.

Augusztusi némettáborunkba a nagycsoportos óvodásokat várjuk szeretettel Szekszárd városból és környékéről.

A szekszárdi Szent József Iskolaközpont német nemzetiségi tanítói állást hirdet.

A foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

Kedves Szülők, kedves Diákjaink! Elkészült a jövő tanévi taneszközlistánk. Kérjük, a beszerzéskor vegyék figyelembe!

Tisztelt Partnereink! Értesítjük Önöket, hogy iskolánkban a nyári ügyintézési ügyelet a következőképp alakul:

július 1. - augusztus 16. között szerdai napokon 8:00-12:00 óra között várjuk szeretettel azokat, akik ügyet szeretnének intézni.

Június 16-tól 18-ig német táborban vehetett részt 21 középsős óvodás. A tábor helyszíne iskolánk volt. A tematika alapja, amit ebben a három napban feldolgoztunk, Eric Carle:Eine kleine Raupe Nimmersatt története volt.

Szép eredményeink születtek a Mészöly Miklós megyei mesemondó és versmondó versenyen:

Apródjainknak sikerült bevenniük a várat, iskolánkat. Minden próbát sikeresen, örömmel teljesítettek. A királyi pár iskolánk lovagjaivá ütötte őket, majd lakomával zártuk az izgalmas délutánt. A lovagokat szeptemberben várjuk iskolánkba, az első osztályába.

Május 31-én 16.15 órától lovagi tornára hívjuk a város óvodáinak nagycsoportosait. Gyertek, és bizonyítsátok, hogy ügyesek és rátermettek vagytok! Ha jól szerepeltek, szeptembertől ti is felhúzhatjátok iskolánk egyenruháját, az emblémával díszített köpenyt és nyakkendőt.

Nagyon büszkék vagyunk tanulóinkra, akik bejutottak, és eredményesek lettek a rangos verseny végső döntőjében!

Lezárult egyházmegyei rajzpályázatunk, melynek címe és témája „Szent József egy igaz ember”  volt.

Védőszentünk, Szent Rita ünnepén verőfényes napsütéssel ajándékozott meg bennünket a Jóisten.

Megszülettek az eredmények a IX. Dsida Jenő szavalóversenyünkön.

Májustól elérhető a pécsi egyházmegyei pedagógiai folyóirat VII. évfolyamának 2. száma, amelyet sok szeretettel ajánlunk olvasásra és terjesztésre!

Iskolánkban a 4., 6. és 8. évfolyamon megkezdődtek a belső vizsgák. A vizsgák és mérések programja a következőképp alakul:

Olvassátok szeretettel a Pécsi Egyházmegye hetente jelentkező sorozatát Szent Józsefről!

Minden nap tisztelgünk előttük, ám az évben a május 1. vasárnapja kiemelten az övék!

2021 Szeptember