Az Offroadka-Land-nak köszönhetően, akik csupán szívességből, kedvességből Land Roverekkel lepték meg a gyerekeket a Béla Király téren,
ahol fél órán át fotózkodhattak, beleülhettek és élvezhették a járművek adta élményt.
Igazán hálásak vagyunk, köszönjük szépen
