Az Országházban vezetett sétán vettünk részt, megnéztük a koronázási ékszereket, majd a Duna parton a holokauszt emlékművet.
Ezután a Szent István Bazilikához sétáltunk, a székesegyházban a Szent Jobbot tekintettük meg, majd imádkoztunk, hálát adtunk a tanévért.
Végül a napot az Illúziók Múzeumában zártuk, ahol sok érdekes installációt, trükkös szobát, optikai illúziókat láttunk.
