- dzsiptúra izgalmas kalandokkal
- bejártuk a szekszárdi dombokat, völgyeket
- igazi élmény volt a gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt
- túránk után pedig jóleső jégkrémezés következett iskolánk udvarán
Köszönjük Land Szekszárd ezt az élménydús napot!!!
