Negyedik éve dolgozom a Szent József Katolikus Általános Iskolában.  Tanító, számítástechnika szakos tanár és iskolai könyvtáros vagyok.

Az első itt töltött tanítási évemben csak a felső tagozaton dolgoztam, azóta a számítástechnika mellett az alsóban matematikát, technikát, rajzot, testnevelést és környezetismeretet tanítok. Igyekszem a foglalkozásaimat IKT eszközökkel, padlórobotokkal színesíteni. Nyitott vagyok a folyamatos fejlődésre, szeretek új módszereket, eszközöket kipróbálni az eredményesség érdekében. Ezért szívesen veszek részt továbbképzéseken és fejlesztem ismereteimet önképzéssel.

Két gyermekem van, mindketten ide járnak a mi iskolánkba és hiszem, hogy jó döntés volt ide íratni őket. A rendkívül szép környezet, a jó technikai felszereltség mellett a biztonságot nyújtó szeretetteljes légkör, a keresztény szellemű nevelés fontos szempontok voltak számomra a döntésben. Hiszem, hogy a nevelő és oktató munkában csak a szülőkkel, egymást támogatva lehetünk eredményesek.

Szent Vér Báta

pk figyelj ram